درباره ما

شرکت آریا فارمد پوشش با دو دهه سابقه فعالیت در تولید قطعات پلاستیکی صنایع دارویی و با هدف رفع نیاز این صنعت بالغ بر 500 نوع محصول برای کارخانجات داروسازی تولید می کند.این مجموعه با برنامه ریزی های واحد پویایی تحقیق و توسعه و بستر سازی مناسب ، با توجه به نیاز روز افزون جامعه هدف ، امکان افزایش ظرفیت تولید و تنوع محصول را دارا می باشد.

کارخانه آریا فارمد پوشش با زیربنا بالغ2800 متر مربع دارای 1000 متر مربع اتاق تمیز (clean room) می باشد که تمام فرآیند های تولید در این محیط انجام میشود.

یکی از اصلی ترین شاخصه های مهم این کارخانه طراحی و تولید انواع بسته بندی های پلاستیکی به صورت اختصاصی برای شرکتهای داروسازی است که این مهم به دلیل حضور مدیران با تجربه و آشنا به آخرین استاندارهای در صنایع داروسازی و فرآیند تولید این صنایع انجام می شود .

هدف اصلی این کارخانه تولید محصولات جدید و همگام با رشد صنعت بسته بندی در صنایع دارویی است که بزرگترین نشانه این امر دهها محصولی است که برای اولین بار در ایران و این مجموعه به تولید انبوه رسیده اند.

یکی از بزرگترین ره آورد های این هدف گذاری که حاصل تلاش 7 ساله واحد تحقیق و توسعه ی این مجموعه می باشد ; دستیابی به فن آوری تولید و پوکه شیاف دارویی است.

هسته اصلی این شرکت با نام اولیه آریا پلاستیک در سال 1397 به منظور تولید قطعات پلاستیکی جهت صنایع داروسازی شکل گرفته و اولین ایده ها اختصاص به تولید محصولاتی داشت که در آن زمان در کشور تولید نمی شدند.

این مجموعه اولین کارخانه خود را در سال 1380 با تولید 4 محصول راه اندازی نمود ; سپس در سال 1396 کارخانه بانام جدید آریا فارمد پوشش و در شهرک صنعتی پرند با فضایی کامل منطبق بر استاندارد های GMP و با اخذ مجوز های لازم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید و کماکان در راه اعتلای وظایف صنعتی خود که همانا ارتقای کیفیت تولید محصولات  مورد نیاز روز صنایع دارویی است گام بر می دارد.